Graikinai riešutmedžiai

Skiepyti graikinių riešutmedžių sodinukai

Skiepytus graikinių riešutmedžių sodinukus pradėsime pardavinėti 2023 metų vasarą liepos mėnesį (vazonėliuose) ir rudenį (kastus iš grunto). Užsakymus taip pat priiminėsime tik nuo liepos mėnesio.

Parduodame skiepytus graikinių riešutmedžių sodinukus iš grunto. Sodinukų lapai jau gelsta ir krenta, o tai reiškia, kad jau greitai juos galima bus kasti.

Skiepyti - reiškia riešutmedžiai po kelių metų pradės derėti ir derės kokybiškais, veisles atitinkančiais riešutais. Sodinukai yra paskiepyti ir auginami mūsų pačių. Skiepijimui parinktos mūsų klimatui tinkančios veislės (nuoroda į veislių aprašymą apačioje). Skiepijame tik į poskiepius (šaknis) išaugintus iš mūsų klimatui atsparių riešutmedžių riešutų. Tai užtikrina didesnį riešutmedžių atsparumą šalčiui. Sodinukų aukštis 50 - 100 cm (virš šaknų). Vazonėliuose liko tik kai kurių veislių nedidelis kiekis.

Sodinukus atsiėmimas Molėtuose arba galime atsiųsti jūsų nurodytu adresu. Sodinukų vazonėliuose nesiunčiame.

Dėl sodinukų įsigijimo rašykite asmenine žinute mūsų feisbuko puslapyje Audėjų sodai, per elektroninį paštą audejusodai@gmail.com ar skambinkite telefonu 8 682 22994 (Robertas Audėjus).


Veislės:

Mars, Mars 1, Broadview, U 02, U 16, SK 4/10, Milotai vėlyvas,  U 01, U 012, U 014, Koszycki.

Veislių 2023 metasi bus daugiau!


Skaityti veislių aprašymus